<<  Firma Profili  >>

 

AK BEZCİ TEKSTİL ;  Ülke ekonomisine ve Konya sanayisine katkıda bulunmak gayesiyle sektördeki faaliyetine 2000 yılında başlamıştır.

Sektördeki amacımız; Kalitesini dünyaya ispat etmiş tanınmış markaların yanında,  kalitesine güvendiğimiz tekstil ürünlerini müşterilerimize sunmaktır.

Firmamız  değişik sektörlerde çalışan firma, şahıs, kurum, kuruluş ve iş adamlarımıza satış ve pazarlamasını yaptığı tekstil ürünleriyle  hizmet vermektedir.

Firmamızın kurulduğu tarihten günümüze kadar  müşterilerine tecrübe, geçerlilik ve güvenilirlik unsurlarının sağlanmasının garantisi olmuştur.

Ürün yelpazemizin kapsama alanında; çadır ve branda bezleri, tente kumaşları, süet ve pamuklu kumaşlar, laminasyonlu ve polyester kumaşlar, ayakkabı yüz bezleri, şilte, çadır kolonu, ip lastik, taban mostrası ve diğer bez kumaş ürünler yer almaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

 
Mehmet AKBAŞ
Firma Sahibi